Köy Hediyeleri Suv, 2cr adayını mağlup etti | Chandigarh Haberleri

NoNaRT

Global Mod
Global Mod
ROHTAK: Bir kardeşlik jesti olarak ve panchayat seçimlerinden sonra herhangi bir rekabetten kaçınmak için, Chidi köyü sakinleri Cuma günü seçimi kaybeden adaya bir SUV ve 2 crore bağışladı. sarpanch anketi 12 Kasım’da
Dharmpal Dalal Diğer bir deyişle Kala Chidi köyünün bir üyesi, yoğun çekişmeli bir panchayat anketinde sarpanch anketini köyündeki Naveen Dalal’a 66 oyla kaybetmişti.
Chidi köyü, yüksek risk nedeniyle ilçe yönetimi tarafından hassas ilan edildi. panchayat’ın.
TOI’ye konuşan Dharmpal, panchayat seçimlerinde mağlup olmasına rağmen köylü arkadaşlarının tepkisinden bunaldığını söyledi.
“2000 yılında block samiti başkanı seçildim ve bölgemdeki sosyal yardım faaliyetlerine aktif olarak katkıda bulundum. Her yıl köy okulumun birincilerini, oyunlarda madalya kazanan ve köyümle ilgili dini faaliyetlerde bulunan tüm zeki çocukları kutluyorum” dedi.
Sarpanch anketindeki yenilgisinden sonra kalbini ve ruhunu kaybetmiş olmasına rağmen, bugün köylü arkadaşlarının onu hala desteklediklerini kanıtlamak için Rs 2 crore ve 11 lakh ve bir SUV ile onurlandırdıklarını söyledi.
Bugünkü jestten sonra eskisi gibi köyün yardım faaliyetlerine katkıda bulunacağım” dedi. Balina Ramkhap lideri, Dharmpal Dalal’ın iyi bir sosyal statüye sahip olması nedeniyle, jestin köylüler tarafından seçimden sonra köyde husumet yaratmamak için yapıldığını söyledi.