Liberec bir takviye daha duyurdu, orta saha oyuncusu Hlavatý Pardubice'den geliyor

NoNaRT

Global Mod
Global Mod
“Bunun ortaya çıkmasına çok sevindim. Stadyuma geldiğim andan itibaren burada tam bir aile ortamı hissettim. Burada güzel yıllar geçireceğime ve başarılar yaşayacağıma inanıyorum” dedi.

Ligde Pilsen, Mladá Boleslav ve Pardubice takımlarıyla 116 maça çıkan futbolcu, bu maçlarda 14 gol kaydetti. Liberec'te, önceki görevinde kendisine rehberlik eden teknik direktör Radoslav Kováč ile tekrar görüşecek.

1 Temmuz 2024, 18:00, Gönderi Arşivlendi: 1 Temmuz 2024, 18:50

Hırslı girişimci Ondřej Kania, Nisan ayı başında Slovan'ın çoğunluk sahibi oldu ve Hlavaté, ortaya çıkan projeyle ilgilendi. “Kulübün ve uygulama ekibinden üst yönetime kadar burada bulunan herkesin tutkusu. Onlar sayesinde kendimi geliştireceğime inanıyorum” dedi Hlavatý.

Kuzey Bohemyalılar onun gelişini övüyor. “Michal, liderlik pozisyonuna alışık, deneyimli bir oyuncu. Burada yaş ortalaması çok genç olan yeni bir takım oluşturuyoruz ve Michal'den sürekli ve yüksek kaliteli performanslar bekliyoruz” dedi Slovan CEO'su Jan Nezmar.