Liberec – Karviná 1:0, Rabušic sondaki tek golü penaltıdan attı

NoNaRT

Global Mod
Global Mod
Karvin kalecisi Dominika Holce ile Liberec kalecisi L'ubomr Tupta'yı izleyen Liberec kanat oyuncusu Luka Kulenovie arasında hava düellosu.
| fotoğraf: Ota Bartovsk, MAFRA

Bizim için çok uzun bir zamandı. Sonbaharda Karvin pt gl'yi nakde çevirdik ve zor bir duruma düştük. Benzer bir şeyle tehdit edildik, takımda belli bir tedirginlik gördüm, iç saha antrenörü Kozel bunu kabul etti.

maçı dakika dakika izledik

Seyirciler 23. dakikaya kadar ilk ilginç maçı bekliyordu. Ev sahibi takım ceza sahasının önünden sert bir pas verdi ve keskin şutu az farkla kaleyi ıskaladı. Geriye doğru, Karvinsk'in kalecisi Holec, Tupt'un stelini büyük bir çabayla itti. İlk yarının sonlarında işler daha da heyecanlı hale geldi. 41. dakikada Karvinsk Avo topa vurdu, ardından Liberec'ten Tupta Holce'nin kalesine gitti ancak başarısız oldu.

Yani tohumdan sonra evde aktif oldular. Gün ortasında Ambrek, Prebsl ve Ghali yavaş yavaş uzaktan hükmetmeye başladı. Konuğu Doleal'in göğsüne piercing takmakla tehdit ettiler. Karar, hayvanın boynuna penaltı vuruşuyla verildi. Mikula stoper Bergqvist'in eline vurdu ve sadece iki dakika şutunda kalan tecrübeli Liberec tonk Rabuic 84. dakikada penaltıyı çevirdi. Çek ligindeki 57. golünü attı.

Takımı gerçekten baskı altına aldığımızı, bunun da hata ve penaltıyla sonuçlandığını takdir ediyorum. Kozel, “İlişki uğruna savaşılıyor, belli bir açıdan mutluyum” diye ekledi.

Konuk daha sonra tüm kelimeleri dereye attı. Viinsk savunmada açıklıklara girdi ancak Holce'yi geçemedi. Belirlenen sürenin sonunda Karvin eşitliği sağlamaya çok yaklaşmıştı. Stedajc Ivn beni direğe götürdü ve Vliegen'in golünü az farkla kaçırdı.

Bu bizim için biraz sıkıntı, oynamak istiyoruz ama hücumda iyi iş çıkaramıyoruz. Gl dvme mlo. Daha sonra kulüpte ve erkekler masasında çalışıyorum. Konuk konuşmacı Jarbek, “Ancak yönetimin tatmin edici olmayan sonuçlara nasıl tepki vereceğini göremiyorum” dedi.

Liberet, Karvina'ya karşı oynadığı yedinci iç lig maçında bile kaybetmedi. U Nisy stadında en yüksek maça çıkan ekip, üst üste yedi maçta gol atamadı ve sezondaki toplam 32 puanın 26'sını kazandı.