Liberec’teki Lesn Villa’nın laneti devam ediyor, ev vandal tarafından yıkıldı

NoNaRT

Global Mod
Global Mod
Ne yazık ki, kısa bir süre önce birisi, büyük olasılıkla değerli metal hırsızı olan Pytloun’a Lesn’deki villa binasına girdi. Bu nedenle villayı yeniden güvence altına almak zorunda kaldı. Bunun temel nedeni hırsızların, atlatmayı başardıkları güvenlik sistemini de çalmalarıydı.

Beni pencerelere yerleştirdik ve tüm bina tekrar güvenlik altına alındı. Otel sahibi, olayı failleri arayan polise bildirdik dedi.

24 milyon kron karşılığında inşa edilen ikincisi 2021 Noel’inde tamamlandı. Bu, dürtüsel bir satın almaydı. Gazetedeki bağlantıyı okudum ve teklif olduğunu öğrendim. Emlak acentesini aradım ve onun Pytloun olduğu ortaya çıktı.

Villa yine benimle

120 yıllık binanın nasıl yıkılacağına dair somut bir plan ama o zamandan beri bulamadı. Villa artık yeniden benim. Konumu sayesinde standartların üzerinde büyük bir özel konut sağlar ve Liberec sakinleri tarafından yüz yıldan fazla bir süredir dinlenme ve dinlenme için kullanılan bir kasaba olan Lidovch sad’ın yakınında yer almaktadır.

Ancak onun karanlık geçmişi sizi caydırabilir. Yakınlarda, 1966’da hemşire Soni Kuerov’u öldürmek için bir maden inşa edildi. Etkinlik, Liberec yazarı Miroslav Stuchlho’nun Waldville romanına dayanıyor.

EA Poe’nun Marie Rogetov’un Gizemi’nde size yaptığı gibi, onu yeniden inşa edip değiştirmeye çalışmak istemedim. Böyle bir yaklaşım çok nadirdir ve bugün bir Amerikan klasiğinin değiştirilmiş kısa öyküsü, bir polisiye öyküden çok bir deneme gibi işliyor. Dedektiflik bürosu Poe’nun kurucusu, daha sonra ortaya çıktığı gibi, çıkarımlarında yanılmıştı. Gerçek katilin kimliğini ortaya çıkarmaktan çok karakterlerin psikolojisi ilgimi çekti. Bu yüzden polis arşivlerine bile bakmadım, Stuchl’ın asının altına baktım.