Schánělec ilk vuruştan sonra rahat bir nefes aldı. “Kendi” Sparta'sının yarı finale çıkmasını istemedi

NoNaRT

Global Mod
Global Mod
Bir nefes aldım. Benim için biraz zordu ama bunun uzun bir zaman olduğunu ve işe yarayacağını biliyordum. Zln'in uzatmada kazandığı yarı finale yükseldikten sonra Schnelec gülümsedi.

Harika bir dikey görünüm için stoper siyahına iltifat etmek ister misiniz?
Muhteşem firvka. Bir stoperin pozisyonundan bunu ortaya çıkarmak çok saçma. Bunu yasal hale getirip vurmak sadece bana kalmıştı.

Uzun bir süre ilerlemenin hedefinin bu olacağı görüldü.
Bunu başardığımıza sevindim. Dahil edilip edilmeyeceğine bakmadım.

İkinci yarının tamamında oyunu oynadınız ama sonlara doğru çok pasiftiniz. İçin?
Bilmiyorum. Aktif olmak, performans sergilemek, basmak istedik ama olmadı, videodan öğreniyoruz. Liberec sonunda eşitliği sağladığında yedek kulübesinde sinirler bozuldu. Onu kontrol edemezsin.

68. dakikada durdun. Hazırlık aşamasındaki sağlık sorunlarının ardından tüm ülkeye gitmek istemiyor musunuz?
Golü geçebilirdim ama koç buna çok saygı duydu. Üstelik kötü bir kartım vardı.

Trenr Ervenka, Sparta'da yarı finale yükseldi. Sen nesin?
Slava ile olan maçı yakından izledim. Onu destekliyordum ama başkasının çorbasını tercih ederdim çünkü geçinemezdim.

Libereck Doumbia, Zln ile yaptığı düelloda kırmızı kart gördü.

Yeni ortama alışma süreci nasıl gidiyor?
Karanlık güçlerin yanındayım. Buradayım köpek msc. Her şeyi yaşadım. Burada harika bir grup var. Treni ne için olduğumu anlatıyor. Bu bana en çok yardımcı oldu.

Kou kal e, daha çok topun olduğu vb. Sparta'dakinden farklı bir tarza alışın.
Zln'de tek blok halinde oynuyoruz, benim için durum farklı. Sparta tarafında çok sorun yaşadım, burada sadece bir maç için ve sonra bunu dönüştürmek ona kalmış.

Düzenli olarak takıldığınız Ikugar ile ikili olarak akışta bir oyununuz var mı?
Bakalım iş antrenöre kalmış. Biz de birlikte başladık, onun emrinde oynadım, yani bu da seçeneklerden biri.