Adil futbol oynadık ama kalite yoktu. Koubek, Pilsen'in yenilgisini anlattı

NoNaRT

Global Mod
Global Mod
Bana domuz etini açıklayabilir misin?
Büyük bir hata yaptık. İlk gol, Liberec'in hızla yok ettiği sinyalden sonra atıldı. Biz buna hazırlanıyorduk ama sorumlu oyuncu durumu ele almadı.

Ama bunu telafi ettin.
Nefesimizi tutuyor gibiydik ama kısa bir aradan sonra tekrar pes ettik. Üçüncü golün ardından tamamen heyecanlandık. Milli takım toplantısında tatmin edici olmayan bir durumda olan Hran ve Dweh'i kaçırıyorlardı. Dürüst futbol oynadık ama yarattığımızı yine unutmadık. Kaliteden yoksundular ve Liberec iyi mücadele etti.

Koro da eksikti. Znt miydi?
Görünür. Her zaman umursamanıza gerek yok ama akışta çok iş yapar. Oyunun zirvesinde oynadığını düşünmüyorum ama savunmadaki istikrarsızlığın bir sonucu olarak ruck da dahil olmak üzere savunma oyunlarımızda bir düşüş olduğunu fark etti.

erv ve Chor, Jablonec'teki çeyrek final maçı için antrenman yapıyor. Hastalanan Hran da müsait olacak mı? Peki ya Liberec karşısında sakatlığı nedeniyle çekilen Camira maçına ne demeli?
Camira'da kaçıyoruz, yüzümde dikenli bir yara var. Robin'in oynayabilmesi için her şeyi yapıyoruz. Milli takım toplantısından dolayı hastaydı. Samson Dweh uzun bir yolculuğun ardından nakavt edildi, perşembe akşamı titriyordu ve çok yorulmuştu, bu yüzden Liberec'e karşı oynamadı. Toplantı temsilcisine ekstra ücret ödedik. Ama bu bir anlaşma değil.

Bir kaybın ardından hızla toparlanabileceğinizi biliyor musunuz?
Evet. Bugün size çok fazla oyun alanı sağlamayan bir oyun oynadık. Metsoko, Kliment ve Skora oyuna girdi. Ama özellikle Fiorentin karşısında sorun yaşayacağız çünkü savunmanın kenarlarında yeterince oyunumuz yok. Ama biliyorum ki Camira iyileşecek ve tatbikat onlara o oyunu verecek.

Liberet futbolcusu Pilsen'e karşı oynanan maçta seviniyor.

Matje Vydry'nin değişmeyen kız kardeşine ne verdi? Verimliliği nerede?
Endişelenme, endişelenme. Öyle bir ruh hali içinde ki. Bir yandan koparmak ister ama bence çok acı çekecek. Ona rahatlamasını söylüyorum ama o bu durumdan memnun değil.

Chorho'nun yokluğu Pavel Ulce'nin performansını etkiledi mi? Yoksa milli takımdan bıkmış mıydı?
Sokakta navigasyondan bahsedemeyiz, hrl sadece Norveç'te. Bir süre Chorm'la işbirliği yapar, birlikte bir hit yaparlar. Pavel kendisinden daha fazlasını yapmasını istedi ama çalıştı ve mücadele etti. Bütün oyuncular çok iyi oynadı ama gerekli kalite yoktu. Girişten sonra uğultumdan hiçbir şey kesmiyorum. Durumu halledemedik, işte bu çok kötü bir şey. Dolayısıyla Liberec'te verimliliğimiz düşük, tam tersine yüksek.

Genç Paluska'nın performansını nasıl değerlendiriyorsunuz?
Kendisi on sekiz yaşında, her birinde altışar smaçörümüz var, dolayısıyla önünde bazı eski maçlar var. Bugün hem iyiyi hem de kötüyü gösterdi ve yaşına göre olağanüstü bir yetenek olduğu gerçeğini gösterdi.