Bollywood: Pencaplı aktör California spor salonunun önünde bıçaklandı | Chandigarh Haberleri

NoNaRT

Global Mod
Global Mod


BATHINDA: Bollywood oyuncusu Aman Dhaliwal ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Riverside City’de bir spor salonuna girerken kimliği belirsiz bir kişinin saldırısı sonucu yaralandı.
Dhaliwal (36), ‘Jodha Akbar’ ve ‘Big Brother’ da dahil olmak üzere Bollywood ve Punjabi filmlerinde çeşitli roller oynadı. 2017’den beri ABD’de daimi ikamet ediyor, Pencap’taki Mansa’ya ait ve ara sıra Pencap’ı ziyaret ediyor.
Onun babası, Mithu Singh Mansa’dan bir SGPC üyesi olan Kahneke, aktörün Çarşamba sabahı spor salonuna gittiğini ve arabasından yeni inip lobiye girdiği sırada daha sonra Richard olduğu belirlenen kimliği belirsiz bir kişinin ona saldırdığını söyledi.
“Şüpheli onu bıçakladı ama Aman onu etkisiz hale getirdi ve orada toplanan diğer bazı kişiler de saldırganı yere itti. Aman ellerinden, omzundan, göğsünden, boynundan ve başından yaralandı. Ancak yaralar ciddi değil’ Mithu Singh, oğlunun yaklaşık 30 saat hastanede kaldığını sözlerine ekledi. Mithu, aktörün şüpheliyi veya saldırının arkasındaki nedeni bilmediğini, ancak şüphelinin uyuşturucu bağımlısı olduğunun ortaya çıktığını da sözlerine ekledi.
Dhaliwal, modellik kariyerine 2003 yılında başladı ve 2007’de başrollerini Sunny Deol ve Priyanka Chopra’nın paylaştığı ilk Bollywood filmi “Big Brother”da oynadı ve ardından 2008’de Aishwarya Rai, Hrithik Roshan ve Sonu’nun oynadığı “Jodha Akbar”da rol aldı. . Geçen yıl bazı çekim programları için Hindistan’ı ziyaret etti.