Honda Hornet modeli yeniden Türkiye’de

schomberger

Global Mod
Global Mod
Honda Hornet modeli yeniden Türkiye’de18.03.2023 15:52
Haber Kaynağı: Mehmet Ali Kantarcı
755 cc motoru ile güçlü tek performans sunan Hornet’in Street-Fighter tasarımındaki keskin hatları uyanıklık çekerken; yeni tasarım yüksek çekiş gücüyle kullanım kolaylığı ve ultra hafif iskeletiyle performanslı sürüş özellikleri sergiliyor. Honda’nın söylence modellerinden olan CB750 Hornet, yeni tasarımı ve güçlenen motoruyla 18 Mart 2023 tarihinde 243 1000 TL’takt başlayan fiyatı ve Parlak İnci Beyazı, Grafit Siyah ve Sarı olmak üzere üç renk seçeneği ile Honda bayilerinde satışa sunuluyor.

243 1000 TL’takt başlıyor

Yenilenen CB750 Hornet, keskin çizgilere sahip minimalist görünüm ile modern tek streetfighter tarzını ortaya koyuyor. Honda’ya özgü ısıldevimbilimde, stabilite ve yol tutuşu özellikleriyle sınıfının en iyi güç-ağırbaşlılık oranı sayesinde tüm sürüş koşullarında sürücüsüne üstün tek sürüş keyfi sağlıyor. Honda için streetfighter konseptini temsil fail yeni CB750 Hornet, Honda’nın günümüz tüketici ihtiyaçları ile mirasını sentezleyen model olmasıyla öne çıkıyor. Honda’nın söylence modellerinden olan CB750 Hornet, yeni tasarımı ve güçlenen motoruyla 243 1000 TL’takt başlayan fiyatı ve Parlak İnci Beyazı, Grafit Siyah ve Sarı olmak üzere üç renk seçeneği ile Honda bayilerindeki yerini alıyor.


92 at gücünde

Honda mühendisleri, Hornet’açınık yüksek performans sağlayan keyifli ve tamamen yeni paralel iki silindirli tek motor geliştirdi. 92 at gücüne ulaşan yeni Hornet, sınıfının en güçlü motosikleti olmasıyla uyanıklık çekerken; hem sürücülerin yüksek performans beklentisini hem dahi tıpkısı zamanda orta devirlerde yüksek çekiş gücüyle pratik tek kullanım sunmak üzere tasarlandı. Tamamen yenilenen kompakt ve hafif iki silindirli 755 cc motora sahip Hornet, 9.500 ötümlü/ötümlü’dahi ürettiği 92 HP (67,5 kW) maksimum güç ile mirasını korumaya sürme ediyor.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.