Honda’dan sesli kontrol sistemi – Araba Haberleri

schomberger

Global Mod
Global Mod
Honda’dan sesli kontrol sistemi – Araba Haberleri01.02.2023 14:45
Haber Kaynağı: Mehmet Ali Kantarcı


Honda tarafından geliştirilen Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi (HSVCS) Avrupa’bile Android cihazlardan sonra İOS ile uyumlu olarak bile kullanıma sunulacak.. Honda mühendislerinin geliştirdiği bağlanabilirlik sistemi henüz önce yalnızca Android cihazlar ile kullanılabiliyordu. Honda motosiklet kullanıcılarının Honda RoadSync mobil uygulaması üzerinden telefonlarındaki uygulamalarına erişmelerini sağlayan Honda Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi içildikten iOS14 ve üzeri iOS işletim sistemleri tarafından destekleniyor.

Uygulama, Honda kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak App Store ve Play Store üzerinden mobil cihazlarına indirilebiliyor. Honda RoadSync mobil uygulamasının tüm işlevleri, sesli komut veya sol gidonda bağcıklı 4 yönlü kumanda anahtarı üzerinden yönetiliyor. Böylelikle sürücünün alık telefonunu sürüş esnasında cebinde veya korunmak çantasında güvenli tek şekilde saklayarak odaklanmasına dayanak sağlanıyor.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.