Liberec’te Dianika’nın evi gibi bir yer. Oyunu Thlie trilliyle süslendi

NoNaRT

Global Mod
Global Mod
Gizemli Bay Zet, korku unsurları taşıyan bir komedi polisiye öyküsüdür. Nry ile oynamak istiyorum, filmlerden ve televizyondan izliyorum. Çocukluğumdan beri polisiye hikayeler üzerimize akıtılırdı, ben de bundan kurtulur, onunla dalga geçerdim. Bu bir nevi parodi. Yönetmen Tom Dianika, “Mümkün olduğunca az yer kaplayarak, mümkün olduğunca çok şaka eklemeye çalıştım” diyor.

Ücretsiz bir parkın oluşturulacağı uzak bir kasabada geçiyor. Birbirini tanımayan birkaç karakter büyük bir evde buluşur ve her birinin kendine göre bir sırrı vardır.

Agatha Christie’nin ilham kaynağını veya Dünyadaki Ölüm’ün parodilerini tanımayı unutmayın. Ben de sizin gibi durum komedisi biçimini kullanıyorum seril Ptel. Kendisi çılgın, hızlı ve umarım son derece çekicidir, diye devam eden Dianika, oyuncuların rollerini kendisinin yazdığını belirtiyor. Birçoğunu bizzat tanıyorum, yedi yıldır burada çalışıyorum, burası benim için ikinci bir yuva.

Beni genç fahişelerle oyna

Tiyatronun yönetmeni Dianik’in misafirhanesinden. Tiyatromuz düzenli olarak Tom’a sesleniyor çünkü bunu yapmamak aptallık olur. Bu topluluk ona, dramaturg Ji Jank’a çok yakın. Biz genç nesil kızları tiyatroya kazandırmak istiyoruz, bu girişim sayesinde neler olabilir diye düşünüyor.

Tom Dianika, Liberec’te bulunduğu süre boyunca ondan fazla rol üzerinde çalıştı ve böylece kült tiyatro grubu Divadlo FX Kalby’nin kurucu ortağı oldu. 2014 yılında Palmovka yönetimindeki Tiyatroya oyuncu olarak gitti.

Yeni oyunlarının hayranları Filip Ju, Jakub Albrecht, Zdek Kupka, Stavros Pozidis, Jana Strnská, Jana Hejret Vojtková, Kateina Kornhuserová ve son olarak Thlia ödülünün yeni kazananı Karolna Baranová’yı örnek alabilirler. Oyunun galası bu akşam saat 19.00’dan itibaren Malm Tiyatrosu’nda programda.