Liberec’te yiyecekler hızla büyüyor, KFC burada dördüncü restoranını açtı

NoNaRT

Global Mod
Global Mod
KFC’nin Çek Cumhuriyeti ve Avusturya editörü Ivana Makalov Dlouh’a göre Liberec, şirketin daha fazlasını yapabileceği bölgelerden biri.

Liberec’te dördüncü bir restoran açacağız. Lezzetlerimizi yiyebilmeniz ve misafirlerimizin de afiyetle yiyebilmesi bizi çok mutlu ediyor. OC Forum tesislerindeki en yeni şubeyle ilgili geri bildirimlerinizi bekliyoruz. Modern tasarıma özenle entegre ettiğimiz bu restoranda müşterilerin kendilerini iyi hissedeceklerini editöre biliyoruz.

Kentucky’deki kuete’nin popülaritesi hakkındaki sözleri, yeni şubenin Palci Dunaj’daki en eski Liberec KFC’nin hemen karşısında açılmasıyla da doğrulanıyor. Her iki işletme aynı anda faaliyet gösterecek.

165 metrekare alana sahip yeni restoranın 88 koltuğu bulunuyor. Yaz aylarında müşteriler dışarıda oturma fırsatını takdir edeceklerdir. N 54 mst için hazırlanmıştır. Restorana giriş hem geçitten hem de caddeden mümkündür.

40 kişi Prci’yi buldu

Yeni restoran, çeşitli kravat ve pozisyonlarda 40 kişiye çalışma imkanı sunuyor. Öğrenciler burada iş bulabilir, ancak ebeveyn izninde olanlar ve engelliler de burada iş bulabilir.

Uzun süredir bölgede öne çıkan bir işvereniz. KFC, Liberec’teki yeni restoranlarında şehir ve çevre bölgelerden 110 kişiye iş imkanı sağlıyor. Bu nedenle yeni şubemiz için Ivana Makalov Dlouh’ta restoranın kalbini oluşturacak yeni bir ekip arıyoruz. KFC çalışanı, kariyer gelişimi olanağıyla birlikte uzun vadeli, istikrarlı bir istihdam sunar.

Eğer kişi çevikse ve sürekli gelişmek istiyorsa şirket içinde ilerleme eğiliminde değiliz. “Birçok meslektaşım kızartmalardan bana merkezde kadar çalıştı ve ben de üniversite eğitimim sırasında kütüphanenin duvarında kasiyer olarak işe girdim” diye ekliyor.

KFC’nin Çek Cumhuriyeti’nde 121 şubesi var ve bu da onu ülkedeki en büyük hızlı servis restoran zinciri yapıyor. Ve bunu yapmayalım. Yıl sonuna kadar daha fazla şube açmayı hedefliyoruz. Ivana Makalov Dlouh, daha fazla sipariş alabilmemiz için bölgelerdeki şehir isimlerine odaklanalım, diye ekledi.