Ltal: Domalice’de hafta boyunca neredeyse ölüyorduk, bu büyük bir aslan

NoNaRT

Global Mod
Global Mod
Partilerin karışıklığı için özür dileriz. Ltal, bunun sadece benim için değil, oyun için de büyük bir kayıp olduğunu belirtti.

Kabinlerde galibiyetsizlik serisi sona ermişti, büyük bir olay üzerimize uçuyordu. Zaten basında birkaç kez beş kurtarış yapmadığımız ama galibiyet alamadığımız konusunda şikayette bulundum. Ama mezun olmaya yeni başladık ve güzel goller attık, Jablonec kou’yu övdüm. Geçen sezonun ardından kuzey kulübünün yedek kulübesinde David Horej’in yerini aldı.

Kesinlikle Slovakya’nın favorisi değildiniz, kurtulabildiniz mi?
Biraz endişelenmeliydik çünkü Domalice’de ortada uzun bir maç oynadık ve uzatmalarda 10 dakika oynadık. Ayrıca takımın sağlık durumuyla ilgili bazı sorunlar yaşandı. Ayrıca elbette hepimizin aklında çok fazla oyun kazanamadığımız vardı, bu yüzden kararlılıkla girdik ama aynı zamanda beşinciden itibaren hala güçlü, nahoş ve agresif bir rekabete sahip olduğumuz gerçeğini de göz önünde bulundurduk. masaya yerleştirin.

Slovakça ile düelloya nerede karar verdin?
Bunlardan en önemlisi kurtuluşun girişiydi. İlk yirmi-on dakikada özellikle sağ kanatta Tpenko ve Anturivili sayesinde uzun süre birlik sağladık ve iki gol atmayı başardılar. Bu bizi çok rahatlattı ve ikinci yarıda El Chramosta kaledeyken gol atabilirdik ama o golü attı. Sorun buydu, gidip durumu sakinleştirebilirdik. Daha sonra oyunu biraz gergin bitirdik, Slovacko tekmelerle yanlarına geldi ama sanırım savunmanın bize daha önce puan verdiği doğrulandı ve iyiydi. Biraz galibiyet ve ekstra puanlar alsaydık, çok kısa sürede defans ve stoper değer çiftini bulurduk. Beşinci sezonda bu çok belirgin değildi ama çocuklar gerçekten iyi oynuyorlar. Sıfırla atlattığımız için çok mutluyuz ve bugünden sonra her şeyin bizim için düşeceğini umuyorum.

İlk kez genç tonk Matou Krulich başlangıç kadrosuna girdi ve hemen bu çok önemli golün galasını yaptı. Performansı ne durumda?
Onunla çok gurur duyuyorum. Sen ve ben son dakikaya kadar onu mu yoksa Drchal’ı mı oyuna sokacağımıza karar verdiğimizi biliyorum. Sonunda Matoue’de karar kıldık çünkü bacakları Domalice’den bir kilometre uzaktaydı. Ve böylece, çok agresif, dinamit, hız da dahil olmak üzere tehlikeli olduğundan, onun üzerine bahse girdik ve bugün bunun karşılığını aldık. Biraz şanssızlık yaşadım ve birbirimize vuramama gibi bir durumla karşılaştım.

İlk galibiyet ilkokulun ilk döneminin sonundaydı, sizce yeni sezon başladı mı?
K doğru olurdu. Sanırım bizim tarafımızın Domalice’ye gömülmesinin faydası oldu, orada neredeyse ölüyorduk. Nm, on çocuğa karşı gol bile atamadı, uzatmaların ardından piyango olan penaltı atışlarına gitti. Sonunda ilerlemeyi başardık ve bu şekilde onu kırıp yeni bir dönem başlatabileceğimizi düşündüm.