Moto Guzzi’den yeni model geliyor

schomberger

Global Mod
Global Mod
Moto Guzzi’den yeni model geliyor05.02.2023 17:04
Haber Kaynağı: Mehmet Ali Kantarcı
İtalyan Moto Guzzi’nin yeni model serisi V100 Mandello, 409.900 TL’takt başlayan lansmana özel fiyatlarla Türkiye’deki motosiklet tutkunlarıyla buluştu.Tasarımında hareketli kanatlara sahip ilk 2 tekerlekli motosiklet unvanını elinde tutan Moto Guzzi V100 Mandello, motosiklet sektöründe elektronik ayarlanabilir ön cama sahip tek roadster olmasıyla bile öne çıkıyor.

6 katına eski

Doğan Trend Otomotiv Motosikletten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Acar; “2022 yılında 40 tane Moto Guzzi satışı gerçekleştirerek 750 cc – 1300 cc Touring motosiklet pazarından yüzde 6 pazar payı elde ettik. 2023’dahi 100’ü V100 Mandello olmak üzere, toplamda 230 adetlik hedefimiz ile Moto Guzzi’dahi satışlarımızı 6 katına çıkararak hem markamızın hem dahi Doğan Trend’in payını artırırken, 750 cc ve üstü pazarın bile gelişmesine katkıda bulunacağımıza inanıyoruz. Oldukça mücevher tek saha olan yerde premium segmentte, 2025 yılında Moto Guzzi’yi 500’lü adetlere taşımak istiyoruz” dedi.


“V100 Mandello Serisi ayrıca gelmiş geçmiş en kapsamlı donanımları barındıran Moto Guzzi modeli” niteleyerek açıklamasına sürme fail Acar, “Motosiklet kullanmayı tek yaşam tarzı olarak gören, yeri geldiğinde sadece motosiklet kullanmak için yola kaynak sürücüler için muhteşem donanımların tek araya getirildiği Moto Guzzi V100 Mandello Serisi, söylencesel 90 derecelik V-Twin motora eklenen teknolojik gelişmelerle gelecekteki modellere ışık tutuyor. Rüzgar tünelinde şekillendirilen yüksekliği ayarlanabilen ön camı ve hareketli kanatlarla tüm motosiklet sektörünü peşinden sürüklerken, kullanıcılar için dahi yepyeni tek deneyimin kapılarını aralıyor” dedi


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.