Nisan’dan itibaren Chandigarh’tan Bengaluru’ya yeni uçuş | Chandigarh Haberleri

NoNaRT

Global Mod
Global Mod


MOHALI: Özel bir havayolu şirketi tarafından yayınlanan yaz uçuş planına göre 1 Nisan’dan itibaren Chandigarh’tan Bengaluru’ya yeni bir uçuş başlatacak. Hindistan Havaalanları Kurumu (AA).
direkt uçuş Akasa Hava Sekiz, Karnataka’nın başkentine gidecek mi? Shaheed Bhagat Singh Uluslararası Havaalanı Chandigarh – üç uçuşun her biri Air Vistara ve IndiGo tarafından gerçekleştirilir ve bir IndiGo uçuşu Bengaluru’dan gelir ancak bir gece molasının ardından Delhi’ye hareket eder.
Chandigarh International Airport Limited (CHIAL) CEO’su Rakesh, yaz tarifesinin 26 Mart’tan 28 Ekim’e kadar yürürlüğe gireceğini söyledi. Ranjan Sahay.
Chandigarh havalimanından ikisi dış hat olmak üzere toplam 51 uçuş gerçekleştirilecek.
Ancak, Sharjah ve Dubai’ye bağlantı dışında yeni bir uluslararası uçuş duyurulmadı.
Yaz tarifesinde, farklı havayollarından Delhi’ye 11, Bombay’a dokuz, Jaipur, Leh, Goa ve Srinagar’a üç, Haydarabad ve Ahmedabad’a iki, Patna, Chennai, Pune, Kolkata, Kullu, Dharamshala ve Indore’a bir olmak üzere 11 uçuş var. .
Şu anda, Pazartesi’den Cumartesi’ye haftanın altı günü Chandigarh’a 51 uçuş gelip gidiyor ve Pazar günleri Goa, Delhi, Kalküta, Chennai, Haydarabad, Lucknow, Srinagar, Leh, Dharamshala, Mumbai, Ahmedabad bağlantılı , Jaipur, Indore ve Bengaluru ve Sharjah’a iki haftada bir uluslararası bağlantı ve Dubai’ye altı gün.