Punjab: Polis, Wpd Chief’in yeni evli karısına odaklanmaya devam ediyor | Chandigarh Haberleri

NoNaRT

Global Mod
Global Mod


AMRITSAR/CHANDIGARH: Pencap Polisi (HQ) Sukhchain Genel Müfettişi Singh Gill Perşembe günü polisin ‘Waris Punjab De’ başkanını sorguladığını doğruladı Amritpal Singh‘nin yeni evli eşi Kirandeep Kaur ve annesi Balwinder Kaur.
Ancak, sorgularının ayrıntılarının şu anda paylaşılamayacağını söyleyerek yorum yapmaktan kaçındı.
22 Mart’ta, aralarında bir kadın memurun da bulunduğu iki kıdemli polis memuru, eşini ve annesini sorgulamak için ailenin evine gitti. Ancak ne polis ne de Amritpal’in ailesi polis sorgusu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.
Amritpal, İngiltere merkezli Kirandeep ile 10 Şubat’ta Amritsar yakınlarındaki memleketi Jallupur Khera köyünde sade bir törenle evlenmişti. Evliliği sırasında medya insanlarıyla konuşmasına ve fotoğraflarına tıklamalarına izin vermesine rağmen, onun yüzünün fotoğrafını çekmelerine izin vermiyordu. Daha sonra, düğün töreninin kesinlikle “özel bir olay” olduğunu söylemiş ve medyaya düğün törenini sansasyonelleştirmemesini tavsiye etmişti.
O sırada karısının tersine bir göç trendi başlatmak için Pencap’a taşınacağını söyledi.
Doğrulanmamış raporlar, Kirandeep Kaur’un ayrılıkçı bir örgütle temas halinde olduğunu ve ayrıca yurt dışından para ayarladığını öne sürüyor. WPD.