Togg’un teslim noktaları hazır – Araba Haberleri

schomberger

Global Mod
Global Mod
Togg’un teslim noktaları hazır – Araba Haberleri17.03.2023 15:35
Haber Kaynağı: Mehmet Ali Kantarcı


Togg, ilk alık cihazı T10X’i kullanıcılarla buluşturmasına sayılı günler kala, satış ve satış sonrası yapılanmasında planları doğrultusunda ilerliyor. Kullanıcıya yakın olmak için aracısız satış modelini seçen Togg, sayısal ve fiziksel deneyimi harmanlayan hibrit tek yapıda hizmet vermek için tüm organizasyonunu oluşturuyor. İlk etapta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Bursa-Gemlik’te tecrübe merkezleri fatih Togg, İstanbul, Ankara, Bursa-Gemlik, İzmir, Adana, Samsun, Diyarbakır, Erzurum, Antalya ve Kayseri’dahi dahi servis ve teslimat noktaları açmayı sürdürüyor.

Sahada benzinli ekipler için terbiye


İş birliği kapsamında kullanıcılara tüm ihtimam ve onarım hizmetleri en son standartlarda sunulacak. Togg alık cihazı kullanıcıları, tüzül servislerin sunduğu onarım, servis, ihtimam ve garanti hizmetleri karışma tüm hizmetlerden yararlanabilecek. Anlaşmalı Bosch Car Service noktalarındaki personel, Togg’dan kapsamlı tek ön terbiye matlûp ve akabinde gerektiğinde Togg Teknik Saha Servisi’nin yardımıyla yüksek gerilim, fotovoltaik ve güvenlik sistemlerinde onarım yapma yetkisine sahip olacak. Tüm onarım, garanti ve proaktif servisler, yalnızca yetkili servis sağlayıcılar tarafından gerçekleştirilecek.

Deneyim yaşatmayı hedefliyor

Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, küresel rekabette kullanıcıya henüz yakın olan şirketlerin henüz muvaffakiyetli olduklarını belirterek, şunları söyledi: “Biz dahi alık cihazlarımızı kullanıcılarımızla aracısız buluşturuyor, satışları aracısız kendimiz organize ediyoruz. İlk alık cihazımız T10X’i kullanıcılarımızla buluşturmanın heyecanını yaşarken, satış ve satış sonrası çalışmalarımızı bile hızla tamamlıyoruz. Türkiye’nin 7 bölgesinde 10’u sabit 8’i gezici 18 tecrübe merkezi ile sabit ve mobil servis noktalarımızı açmaya sürme ediyoruz. Bir yandan kendi servis yatırımlarımızı sürdürürken, başka yandan bile yerel ve küresel ölçekte özgür servis sağlayıcılarla iş birliği fırsatlarını değerlendiriyoruz.^”


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.