Tünelde zorlu mücadele ve intikam. Piglet, Flynn'in benimle işi bitti, dedi Spartalı Kempný

NoNaRT

Global Mod
Global Mod
Flynn bile ne yaptığını hemen anladı. Hemen Lec Moravka'dan özür diledi.

Salondaki cızırtılar durmadı, videoyu izledikten sonra cezayı oyunun sonuna kadar takip etti. Hararetli durum, oyunun çıkarıldığı tünelde kitlesel bir kavgayla doruğa ulaştı. Bu yüzden bir Sparrano hayranı ile Liberec gerçekleştirme ekibinin tek üyelerinden biri arasında kararsız kaldım.

Oscar'ın tüm salonun önünde saygı göstermesini ve özür dilemesini istedim. Konuk antrenör Filip Pen, uzatmanın 2:3'lük bölümünden sonra bana tavsiye ettikleri kararın bu olduğunu söyledi, ta ki bunun uygun olmadığını kafama yerleştirene kadar.

O ve yardımcı pilotu Pavel Gross sakinliğini korudu, esas olarak Moravk'ın mümkün olduğu kadar hızlı hareket etmesini sağlamaya çalıştı, ancak bir adım bile atmadı. Kanunu verdiğinin aynısı.

Sparta ile Liberec arasındaki ikinci çeyrek final maçında takımlar arasında büyük bir kavga çıktı.

Pire Kaplanı Adam Najman, askerler arasındaki savaştan sonra bile görmedim, dedi.

Buna geri dönmek istemiyorum, bu benim için tam zamanlı bir iş değil. En önemlisi Michal'in at nalı giymiş olması ve bacaklarını ve kollarını hareket ettirmesidir. Tom Filippi, hokeyin bu noktada kenara atıldığını bildirdi.

Bu yüzden Sparta'nın kaptanı Michal epk daha ödüllendirici bir açıklama seçti: Şanssızdı onu bitirdi. Umarım bunu yapmak istememiştir ve hak ettiği şekilde beş dakika almıştır.

Bu arada Kempn de yanında konuşuyordu. Ve haberin gürültüsünden çıkan ilk soruyla şaşırdı.

Moravka'daki şerefsiz hamleyi nasıl gördünüz?
Değil mi? Tam bir patlamaydı! Birinden beş kelimeyle bahsetmek istemiyorum ama bunu kesinlikle anlamıyorum. Kısa devre oldu ama bu avcı öldü. Mora'nın bir kapsülde olmasına sevindim. Bu hokey ama içinde bu adımlar oynanmamalı.

Basın toplantısında Sparta'dan Michal Kempn

Sizce AB vs Flynn öldü mü?
Sadece anlamıyorum, oyun tehlikeli bir durumda ve net bir ileri hareket vardı. Kesinlikle saygı yok. Ama ona gitmek istemiyorum, asıl mesele Mora.

Flynn'in adımın hemen ardından özür dilediğini ve bunu yapmak istemediğini gösterdiğini fark ettiniz mi?
Yani keskisi yoktu. Hayır, gerçekten anlamıyorum. Bu pli.

Hokey oyuncusu Jakub Vorek Twitter'da tiksinti kelimesini kullandı.
Bu sezon böyle tehlikeli bir hareket birkaç kez yaşandı. Başka bir şey olursa kariyerine son verebilirsin. Flynn'in yaptığı çok şey.

Hnus.Flyn 3 maçı ve serinin belirleyici anı!!

16 Mayıs 2024, 20:26 pspvek arşivlendi: 16 Mayıs 2024, 22:42.

O anda ekibinizin durumu nasıldı?
Elbette kimse bilmiyordu, bir akor duydum, e kiel. Hemen doktorları aradık. Yanındayken bize hiçbir şekilde tepki vermedi. Ama uçup gitmenin zamanı geldi.

Daha sonra onu hastaneye götürdüklerinde çılgınca el salladı.
Stadyumdaki insanlar için bile bu çok kötü bir şey. Bakması gereken bir ailesi var mıydı bilmiyorum. İlk başta fizyoterapistten duyduklarımı daha sonra o sizinle iletişim kurmaya başladı. Ve onun güvende olduğuna ve başka bir şey olmadığına sevindim.

Oyuna geri dönmeyi nasıl başardınız?
Bunlar hoş şeyler değildi, maçta çok anlarımız oldu, bunlarla mücadele etmek zorunda kaldık. Kolay olmadı ama başardık. Böyle anlarda bir esrarengiz karanlık gibiyiz.

Muhtemelen bir sonraki mela'yı görmedin, değil mi?
Ben orada değildim, sonra arkama döndüm ve bir sürü oyun olduğunu ve neler olduğunu gördüm. Orada birisi olsun diye Mora'nın yanında kalmak benim görevimdi.

Bu durum bölgesel dizileri etkileyecek mi?
Birbirimize odaklanmalıyız. Bu yazı silinmiştir, fişi çekip kafalarımızı birleştirmemiz gerekiyor. Liberec'te savaşmaya gidelim. 2:0 önde olduğumuz için çok mutluyuz ama bireysel kurtarışları başlatacak olan 0:0 durumunu da her zaman sabırsızlıkla bekliyoruz. Ve ortaya çıkan koşullara hazırlıklı olmalıyız.