Yps: Yps Chowk Dharna’da temsilciler Hc’ye zor adımların Pb | Chandigarh Haberleri

NoNaRT

Global Mod
Global Mod
Chandigarh: Punjab polisi Salı günü Punjab ve Haryana Yüksek Mahkemesine Mohali-Chandigarh’da Quami Insaaf Morcha tarafından dharna’nın kaldırılması için talimat soran bir dilekçeye yanıt verirken, herhangi bir sert adımın Pencap’ta büyük bir yasa ve düzen durumuna yol açabileceğini söyledi. sınır.
Mohali SSP Sandeep Garg, STK Arrive Safe’in başkanı tarafından sunulan dilekçeye yanıt olarak protestoyla ilgili bir beyanda bulundu. Harman Sidhu Chandigarh’dan. Davanın bir sonraki duruşması çarşamba günü yapılacak. Açıklamada, “Gereken makul bir süre içinde ve güçlü bir istihbarat temelinde yapılacaktır. Devlet, tüm protestocuların Punjab köylerinde kök saldığını görmezden gelemez.”

YPS Chowk Dharna'da memurlar HC'ye sert adımların Pb'de sorunlara neden olabileceğini söylüyor


SSP, “Chandigarh Polisi tarafından barikatların kurulduğu” bir nokta dışında, Mohali ilçesinden Chandigarh’a giden yolda taşıtlara veya onların hareketlerine herhangi bir engel/engel olmadığını iddia etti. Yeminli beyan, protestocuların Chandigarh ve Mohali’den gelen her yaklaşım yolunda farklı kümeler oluşturulacak şekilde belirli bir noktada yerleşmeye zorlandığını söyledi.